تقدیر از مشاورین جوان استانداری در دانشگاه علمی کاربردی استانداری تهران

در پنجمین روز از هفته پژوهش که به نام " روز پژوهش، فناوری و مسئولیت‎های اجتماعی و تعاملات بین المللی " نام گزاری شده است، طی برگزاری نشست صمیمانه ریاست دانشگاه استانداری تهران و مشاورین جوان استانداری تهران، ضمن گرامی داشت هفته پژوهش، از ۷ نفر از پژوهشگران برتر جوان تقدیر و تشکر گردید.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استانداری تهران: هفته پژوهش و فناوری فرصت مناسبی برای تمرکز بر ابعاد امر پژوهش و فناوری در استان فراهم می‎آورد تا کلیه ذی‎نفعان ضمن اطلاع از روند توسعه علم و فناوری و وضعیت موجود اقدامات موثری را با هدف توانمندسازی حوزه پژوهش و فناوری در دستور کار قرار دهند.

وی افزود، انتخاب و معرفی برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری و تجلیل از آنان فرصت تعامل میان ذی‎نفعان این حوزه را به شیوه‎هایی نظیر برگزاری نمایشگاه، فن بازار، همایش، سمینار، مصاحبه‎های مطبوعاتی و رسانه‎ای، در استان ایجاد و ضمن ارتقای جایگاه پژوهش و فناوری و فعالان این عرصه بستری مناسب برای ادامه توسعه پژوهش و فناوری فراهم می‎کند.

 

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه جامع علمی - کاربردی، مرکز استانداری تهران می باشد. طراحی و توسعه: گروه مهندسین وب اندیش