راهنمای فرایند فارغ التحصیلی

۱-­ قبل از اتمام تحصیل با مراجعه به واحد دبیرخانه و بررسی پرونده­ تحصیلی خود از کامل بودن مدارک مورد نیاز فارغ التحصیلی اطمینان حاصل نمائید، مدارک فارغ التحصیلی شامل: 6 قطعه عکس ۴× ۳رنگی زمینه سفید، اصل دیپلم ، تأییدیه تحصیلی مدرک دیپلم، کپی تمام صحفات شناسنامه به همراه توضیحات، کپی پشت و رو از کارت ملی و پایان خدمت(برای دانشجویان مشمول برگه معافیت تحصیلی الزامیست)، کاربرگ کارآموزی 1 و 2 و کاربرگ معرفی به استاد برای آن دسته از دانشجویانی که در ترم پایانی واحد معرفی به استاد داشته اند.

۲- مطابقت واحدهای گذرانده شده که در کارنامه دانشجو در سامانه سجاد قابل مشاهده می باشد با واحدهایی که در سر فصل مصوب دروس آن رشته درج شده است و اطمینان از گذراندن تمامی دروس.

۳- دانشجویانی که نمرات معادلسازی(تطبیقی) داشته­ اند جهت اطمینان از ثبت در سیستم به سامانه ی آموزشی خود مراجعه و در صورت عدم ثبت به کارشناس مربوطه موضوع را اطلاع دهند.

4- مدراک دانش آموخته تنها در صورتی به فرد دیگری غیر از صاحب مدرک تحویل می گردد که دارای وکالت نامه محضری از سوی دانش آموخته باشد.

5- مراجعه به واحد مالی جهت انجام تسویه حساب مالی

6- مراجعه به کارشناس دانش آموختگان

 

تذکرات مهم:

  • فارغ التحصیلانی که از صدور گواهی موقت آنان 6 ماه گذشته است می توانند به همراه 2 قطعه عکس رنگی 4*3 با زمینه سفید و کپی گواهی موقت و فرم درخواست دانشنامه به واحد فارغ التحصیلان مراجعه نمایند.
  • برای پیگیری صدور مدرک گواهینامه موقت فقط به سامانه پیگیری گواهی موقت مراجعه و از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایید.
  • در صورت ناقص بودن پرونده­ تحصیلی دانشجو، پرونده از سیر مراحل فارغ التحصیلی خارج گردیده و بایگانی می­گردد و عواقب بعدی آن به عهده­ شخص دانشجو  می­باشد.

 

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه جامع علمی - کاربردی، مرکز استانداری تهران می باشد. طراحی و توسعه: گروه مهندسین وب اندیش