زمان انجام مراحل فارغ التحصیلی

دانش آموختگان گرامی می توانند از اول مرداد ماه در روز های شنبه، یک شنبه و دوشنبه از ساعت 9 الی 14 جهت انجام فرایند فارغ التحصیلی خود به آموزش مرکز مراجعه نمایند. همچنین برای تسریع در امر فارغ التحصیلی به نکات زیر توجه فرمائید:

 

1- با مراجعه به دبیرخانه، از تکمیل بودن پرونده خود (اصل دیپلم، تاییدیه تحصیلی، کپی تمام صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی کارت پایان خدمت و کاربرگهای کارورزی و معرفی به استاد) اطمینان حاصل نمائید.

2- نام، نام خانوادگی و نام پدر خود که در سامانه سجاد ثبت شده است با شناسنامه خود کاملاً مطابقت نمایید (کوچکترین مغایرت موجب توقف فرایند فارغ التحصیلی خواهد شد).

3- کارنامه خود را در تمام نیمسال ها کنترل کنید تا هیچ درسی بدون نمره نباشد. دروس بایستی یا نمره داشته باشند و یا در توضیحات آن عبارت حذف درس - غیبت در امتحان درج شده باشد.

4- پس از انجام کامل فرایند فارغ التحصیلی به منظور پیگیری و اطلاع از صدور گواهی فقط به سایت دانشگاه بخش پیگیری صدور گواهی موقت مراجعه نمایید و از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری خودداری نمائید.

 

با توجه به ابلاغیه های صادره از دانشگاه جامع، صدور هرگونه نامه و مدرکی به غیر از گواهی موقت ممنوع بوده و فاقد وجاهت قانونی می باشد، لذا درخواست و توقع صدور چنین نامه ای را از مرکز نداشته و برای تسریع در اخذ گواهینامه موارد فوق را رعایت نمائید.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه جامع علمی - کاربردی، مرکز استانداری تهران می باشد. طراحی و توسعه: گروه مهندسین وب اندیش