شروع فرایند دانش آموختگی

✅به اطلاع می رساند برابر بخشنامه شماره 16683 قسمتی از نواقص و ایرادات موجود در سامانه هم آوا برطرف شده است لکن هنوز ایراداتی در بخش مالی و معدل برخی فارغ التحصیلان برقرار است.

✅برابر بخشنامه فوق اولویت انجام فرایند فارغ التحصیلی با دانشجویانی است که پرونده دانش آموختگی ایشان کامل بوده و مغایرت ( شناسنامه ای، معدل و ...) نداشته باشند.

✅ با توجه به موارد فوق کلیه دانشجویانی که تا مورخ 96/04/31 دانش آموخته و فرایند فارغ التحصیلی (تکمیل پرونده، اسکن مدارک و ...) را انجام داده اند لازم است نسبت به انجام موارد ذیل اقدام نمایند.
1- ورود به سامانه هم آوا و ثبت درخواست فارغ التحصیلی (در صورت وجود درخواست نیاز به ثبت مجدد نمی باشد)
2- کنترل وضعیت شهریه و  در صورت بدهی پرداخت کامل آن ( برای پرداخت بدهی به منوی تسویه حساب دانشجو مراجعه نمائید)
3- تماس با آموزش مرکز (داخلی 3) و اطلاع در خصوص اقدامات فوق

❌ در خصوص زمان انجم فرایند فارغ التحصیلی دانشجویانی که دارای مغایرت  (شناسنامه، معدل و ...) بوده اند متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

❌ دانشجویانی که تا مورخ 96/04/31 فارغ التحصیل شده اند اما فرایند فارغ التحصیلی ( تکمیل پرونده و اسکن مدارک و ... ) را انجام نداده اند می توانند در روز های شنبه و یک شنبه مورخ 11 و 12 آذرماه از ساعت 9 الی 14 به آموزش مرکز مراجعه نمایند.

❌  در خصوص زمان انجام فرایند فارغ التحصیلی دانشجویانی که در 96/06/31 دانش آموخته شده اند متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

✅ از کلیه دانش آموختگان گرامی که با صبر و شکیبائی خود مرکز را در مدیریت شرایط ناخواسته و پیش آمده که به سبب توقف سامانه آموزشی قدیم (سجاد) و مشکلات و ایرادات سامانه آموزشی هم آوا بوده یاری نمودند تشکر می گردد.

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه جامع علمی - کاربردی، مرکز استانداری تهران می باشد. طراحی و توسعه: گروه مهندسین وب اندیش