علیرضا زارع

علیرضا زارع

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

به گزارش روابط عمومی مرکز، جناب آقای دکتر امین حکیم ریاست محترم مركز علمی کاربردی استانداری تهران، در پیامی فرارسيدن سال 1396 که به رايحه دلنشين فاطمی معطر و با نام اقتصاد مقاومتی، توليد و اشتغال مزين گشته است را به تمامی اساتید، دانشجویان و کارکنان گرامی مرکز تبریک گفته و از درگاه ایزد منان برای ایشان سلامتی و موفقیت در تمام عرصه ها را خواستار شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی استانداری تهران، دکتر امین حکیم رئیس مرکز به اتفاق معاونین، کلیه کارکنان و نماینده اساتید در آستانه سال نو گرد هم آمده و آخرین جلسه توجیهی کارکنان در سال 1395 را برگزار نمودند. در این جلسه دکتر امین حکیم رئیس مرکز، ضمن ایراد سخنرانی، پیشاپیش آغاز سال نو را به کلیه کارکنان، اساتید و دانشجویان مرکز تبریک گفته و پس از تقدیر از زحمات همکاران، بر اهمیت ایجاد حس نشاط و همدلی در میان کلیه کارکنان و دانشجویان مرکز تأکید نمودند. معاونین مرکز نیز پس از ارائه آماری مختصر از عملکرد بخش‎های مختلف مرکز در سالی که گذشت، سال نو را تبریک گفته و برای تمام کارکنان و دانشجویان آرزوی توفیق نمودند. همچنین طی این جلسه از کارکنان و نماینده اساتید با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آمد و آقای ولی‎اله ساقی به عنوان کارمند نمونه سال 1395 معرفی و از ایشان تقدیر ویژه گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی استانداری تهران، ریاست مرکز جناب آقای دکتر امین حکیم به همراه معاون اجرایی مرکز، جناب آقای نورزاد با حضور در جلسه‎ای مشترک با رئیس اداره ارتباطات و مشاور اجرایی کمیسیون ملی یونسکو، ضمن انجام مذاکراتی در حوزه آموزش، پژوهش و فرهنگ بر اهمیت آموزش فراگیر و با کیفیت، ترویج فرصت‎های یادگیری مادام‎العمر برای همه و اجرای دستور کار توسعه پایدار تأکید نمودند.

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی استانداری تهران، رئیس، معاون اجرایی و اعضای شورای آموزش مرکز در چهلمین روز عروج ملکوتی جمعی از آتش نشانان فداکار در حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو با آتش نشانان گرانقدر ایستگاه شماره 72 آتش نشانی تهران دیدار به عمل آورده و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان، با اهدای لوح سپاس از ایشان تقدیر نمودند.

 

صفحه1 از21

پل های ارتباطی

پست الکترونیک : info@ostandari-uast.ir

کانال تلگرام : ekostan@

تلفن تماس : 5-88928304

تلفکس : 88928308

پیامک سنتر : 50005779123

گواهینامه های مرکز استانداری تهران

logo-samandehi

نشانی مرکز

تهران - میدان فردوسی - خیابان شهید سپهبد قرنی - بعد از تقاطع سمیه - کوچه بیمه - پلاک یک
کد پستی : 46811-15998

بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…