معرفی مرکز علمی کاربردی استانداری تهران

معرفی و مزایای دانشگاه جامع علمی – کاربردی: دانشگاه جامع علمی – کاربردی دانشگاهي دولتي است كه از سال 1371 زير مجموعه وزارت علوم فعاليت خود را آغاز كرده است.
مرکز علمی کاربردی استانداری تهران: آموزش عالی در ایران سابقه ای چند صد ساله دارد که به مرور زمان روند پیشرفت صعودی را طی کرده و پس از پیروزی انقلاب این روند سرعت بیشتری به خود گرفته است. در راستای تسریع این روند پیشرفت دانشگاه علمی کاربردی در سال 1371 به منظور تقویت آموزش های فنی و حرفه ای و تربیت نیروی انسانی ماهر مورد نیاز بخش های صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات زیر نظر بخش دولتی تاسیس گردیده است. با پیگیری های صورت گرفته توسط استانداری تهران، مرکز علمی کاربردی استانداری فعالیت خود را در مهر ماه 1387 با اخذ مجوز از دانشگاه جامع علمی کاربردی و با پذیرش 150 دانشجوی پودمانی در رشته های حسابداری و تکنولوژی آموزشی آغاز نمود و با گذشت زمان تعداد دانشجویان و رشته های خود را گسترش داد. و در حال حاضر مرکز علمی کاربردی استانداری دارای 6 رشته فعال (مدیریت امور اداری-مدیریت امور دفتری-مدیریت کسب و کار-حسابداری دولتی-حسابداری مالی-حقوق شورای حل اختلاف) و بیش از 1200 دانشجو می باشد. و تا کنون نزدیک به 2000 دانشجو از این مرکز فارغ التحصیل شده اند.
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه جامع علمی - کاربردی، مرکز استانداری تهران می باشد. طراحی و توسعه: گروه مهندسین وب اندیش